angajam contabil evidenta contabila primara, gestiune si activitate de secretariat

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

contabil pentru evidenta contabila primara, gestiune si activitate de secretariat, pentru punctul de lucru din Gherla
Cerinte:
– Studii de specialitate
– Experienta minim 1 an pe un post similar
– Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Office, Internet Explorer)
– Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate.
– Atentie la detalii si punctualitate.
– Placere si abilitate de a invata lucruri noi.
– cunoștințe solide privind legislația în vigoare
– capacitatea de a prelucra, interpreta și valorifica informațiile pentru adoptarea celor mai bune decizii sau pentru realizarea de rapoarte complexe;
– abilitatea de a manageria proiecte multiple, cu termene fixe
– Constituie avantaj cunoasterea programului SAGA
Descrierea jobului
Beneficii:

– Salariu motivant, tichete de masa
– Mediu de lucru placut

cod anunț: 6755ebe7f96d0dea

15 mai 2020 14:42

Acest anunț a expirat

Informații suplimentare

Telefon0733035553