angajam contabil evidenta contabila primara, gestiune si activitate de secretariat

Raportează o problemă
Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...
Acest anunț a expirat.

Detalii anunț

contabil pentru evidenta contabila primara, gestiune si activitate de secretariat, pentru punctul de lucru din Gherla
Cerinte:
– Studii de specialitate
– Experienta minim 1 an pe un post similar
– Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Office, Internet Explorer)
– Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate.
– Atentie la detalii si punctualitate.
– Placere si abilitate de a invata lucruri noi.
– cunoștințe solide privind legislația în vigoare
– capacitatea de a prelucra, interpreta și valorifica informațiile pentru adoptarea celor mai bune decizii sau pentru realizarea de rapoarte complexe;
– abilitatea de a manageria proiecte multiple, cu termene fixe
– Constituie avantaj cunoasterea programului SAGA
Descrierea jobului
Beneficii:

– Salariu motivant, tichete de masa
– Mediu de lucru placut

15 mai 2020 14:42

Acest anunț a expirat

Listing ID 6755ebe7f96d0dea 556 total vizualizări, 0 azi

Informații suplimentare

LocalitateGherla
Telefon0733035553