Angajam Electrician/Electromecanic

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

Cerinte:

– studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
– cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica;
– experienta pe un post de tehnician mentenanta (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician);
– disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;

Responsabilitati:

– repara defectele aparute la utilaje de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
– efectueaza intretinerea preventiva a echipamentelor;
– intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
– monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie sau injectie mase plastice, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor.

Beneficii:

– bonus de performanta (max. 600 lei brut);
– spor flux continuu (Injectie mase plastice)
– tichete de masa 15lei/zi;
– masa calda;
– transport asigurat;
– contract de munca perioada nedeterminata;
– posibilitate de achizitionare produse marca De’Longhi la preturi speciale.

Pentru informatii si programare la interviu va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0756 010215 sau sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de email: recrutare.ro@delonghigroup.com.

cod anunț: 9315ed8cb7165ff0

4 iunie 2020 14:14

Acest anunț a expirat

Informații suplimentare

Telefon0756010215 / 0364137300