Salut, vizitator! [ Inregistrare | Autentificare

Angajam Lacatus Mecanic

  • Localitate: Cluj-Napoca
  • Telefon: 0731777679
  • Publicat: 20 aprilie 2018 13:15
  • Expiră: 55 zile, 3 ore

Detalii anunț

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca:

Lacatus Mecanic

CĂUTĂM O PERSOANĂ CARE:
• Are experienta in domeniul intretinerii utilajelor – minim 6 luni
• Studii medii / profesionale in domeniul mecanic sau electromecanic
• Cunostinte de mecanica, penumatica si hidraulica
• Abilitati de comunicare, lucru in echipa

CE OFERIM
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Muncă în schimburi;
• Pachet salarial complex( salar de încadrare si sporuri salariale);
• Tichete de masă de 15 lei/zi;
• Decontat abonament pe o linie din Cluj-Napoca;

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
• Efectuarea reparatiilor si lucrarilor de intretinere a echipamentelor si utilajelor de pe liniile de productie;
• Identificarea si remedierea defectelor aparute la echipamentele ce deservesc linile de productie
• Executarea lucrarilor de mentenanta corectiva/preventiva si a reviziilor tehnice

Așteptăm CV-urile pe adresa de email ru@ro.lasselsberger.com, sau la poarta fabricii SANEX în Cluj Napoca, str. Beiusului nr. 1 (langa Piata IRA Marasti, zona Expo).
Pentru informatii, sunați-ne pe numarul de telefon: 0731777679

278 total vizualizări, 1 azi

cod anunț: 2795ad99cf803736

Sponsored Links