Angajam: Operator prese-mecanic

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

Sanex S.A. angajează în fabrica din Cluj-Napoca:
Operator prese-mecanic
Căutăm:
• persoane cu cunostințe de mecanică, experiență de lucru în reparații mecanice (echipamente, masini) de minim 3-6 luni
• capacitate și dorință de învățare
• persoane familiarizate cu mediul industrial sau în fabrica de producție

Munca este individuală, având ca responsabilități:
• supravegherea funcționării preselor
• reglarea parametrilor de funcționare a acestora
• operațiuni de mentenanță primară, preventive
• participare la intervențiile mecanice și hidraulice

Oferim:
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
• Pachet salarial complex cu sporuri salariale
• Tichete de masă 15 lei/zi
• Transport asigurat
• Alte beneficii salariale conform contractului colectiv de muncă

Așteptăm CV-urile pe adresa de email ru@ro.lasselsberger.com, sau la poarta fabricii SANEX în Cluj Napoca, str. Beiusului nr. 1 (lângă Piața IRA Mărăști, zona Expo).
Pentru informații, sunați-ne pe nr. telefon: 0731777679

cod anunț: 1235b1a697709a84

10 decembrie 2018 10:22

Acest anunț a expirat

Informații suplimentare

Telefon0731777679