Angajam TAMPLAR MONTATOR

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

Ne marim echipa si cautam full time:

Tamplar montator cu experienta in executia si montajul de mobilier la comanda din PAL, MDF, compozit etc.

Activitatile postului: asamblarea mobilierului in atelier, livrarea si montarea acestuia la beneficiar.
Persoanele care doresc sa ocupe postul de tamplar montator cu experienta trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
– Sa fie serioase, muncitoare, dedicate atributiilor primite, dornice sa realizeze lucruri noi
– Sa aiba minim 2 ani experienta in productia de mobilier
– Sa stie sa citeasca un desen tehnic necesar proceselor de executie si montaj al mobilierului
– Sa stie sa lucreze la masinile necesare executiei de mobilier (constitue avantaj)
– Sa detina permis de conducere cat. B (constitue avantaj)
– Sa aiba abilitati tehnice si indemanare
– Sa aiba spirit de echipa
– Fara cazier judiciar.

Sarcini:
– Asamblare si montaj mobilier conform proiectului
– Intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru
– Curatenie la locul de munca

Responsabilitati:
– Raspunde de executia si montajul pieselor de mobilier conform proiectului
– Raspunde de executia si montajul pieselor de mobilier de calitate si la timp
– Raspunde de predarea pieselor de mobilier curate
– Raspunde de echipamentul si sculele de lucru primite
– Raspunde de autovehiculele cu care se deplaseaza in interes de serviciu

Beneficii:
– Salariu motivant
– Ore suplimentare platite
– Contract de munca
– Prime de sarbatori

Persoanele care doresc sa faca parte din echipa Cubic Mob sunt rugate sa trimita CV la adresa de email cubicmob@yahoo.com
Locatie atelier:
Iclod, Cluj

cod anunț: 7195f65d8ec08652

19 septembrie 2020 14:26

52 zile, 2 ore

Informații suplimentare

Telefon0746956426