Angajam Tehnicieni Mentenanta

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

Angajam Electricieni/ Electromecanici/ Mecanici utilaje pentru zona de Asamblare si Injectie Mase Plastice

Cerinte:

– studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
– cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
– experienta pe un post de tehnician mentenanta (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician);
– disponibilitate de a lucra in 3 sau 4 schimburi;

Responsabilitati:

– repara defectele aparute la utilajele din aria de productie, de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
– efectueaza intretinerea preventiva a echipamentelor;
– intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
– monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie (asamblare sau injectie mase plastice), pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor.

Beneficii:

– bonus de performanta (max. 600 lei brut);
– spor flux continuu pentru sectiile unde se lucreaza acest tip de program;
– tichete de masa in valoare 20 lei/zi incepand cu 01 iunie 2021;
– masa calda;
– transport asigurat de pe rutele prestabilite;
– contract de munca perioada nedeterminata;
– servicii medicale acordate prin intermediul partenerului agreat;
– posibilitate de achizitionare produse marca De’Longhi la preturi speciale.

Pentru informatii si programare la interviu va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0756.010.215 sau sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa de email: timea.ivas@delonghigroup.com.

cod anunț: 422608a699233737

29 aprilie 2021 10:28

74 zile, 8 ore

Informații suplimentare

Telefon0756010215 / 0364137310