ANGAJAM VANZATOR COMERCIAL

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

Magazinul FEROTERM din Gherla, Str. Armeneasca, Nr.59, ANGAJEAZA VANZATOR COMERCIAL.

Responsabilitati:
– Receptionarea marfii si plasarea acesteia la raft
– Incasarea produselor clientilor
– Asigurarea ordinii si curateniei la locul de munca

Cerinte:
– Persoana orientata catre client, serioasa si corecta
– Promptitudine si flexibilitate
– Studii medii

Program de lucru 8 ore/zi.
Program in schimburi prin rotatie:
Saptamana 1
-Schimbul 1: de la 8:00-16:00 + sambata: 8:00-16:00
-Schimbul 2: de la 10:00-18:00 + sambata: LIBER

Saptamana 2
-Schimbul 2: de la 8:00-16:00 + sambata: 8:00-15:00
-Schimbul 1: de la 10:00-18:00 + sambata: LIBER

Duminica: Inchis

Oferim:
-instruire
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-salariu fix competitiv
-tichete de masa
-un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil.

CV-ul se lasa la magazin cu numar de telefon pentru contact.
Relatii la telefon: 0756565198 Denisa Cucerzan.

cod anunț: 4155cafbb4aacc97

12 aprilie 2019 10:54

14 zile, 9 ore

Informații suplimentare

Telefon0756565198