Angajez contabila cu experiență

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

Cerinte
• domiciliul în Gherla sau împrejurimi;
• Studii superioare economice, specializare in domeniul finanțe-contabilitate-gestiune;
• Experienta specifica in domeniu de cel putin 3-5 ani;
• Capacitate de adaptare si invatare rapida.

Descrierea jobului
Asigura desfasurarea unui numar de activitati selectate ale departamentului Contabilitate.

RESPONSABILITATI:
• Asigura inregistrarea contabila corecta, completa si la timp a tututor activitatilor operationale – achizitii si vanzari marfa si servicii, stocuri, debite si creante;
• Asigura prelucrarea datelor contabile in vederea pregatirii, intocmirii si verificarii situatiilor contabile finale – declaratii, balanta, bilant.

BENEFICII:
• Salariu fix;
• Mediu de lucru profesional;
• Asigurare medicala;
• Posibilitate reala de promovare, conform realizărilor individuale.

Descrierea companiei
Suntem o firma ce se ocupă cu exploatarea, prelucrarea si comercializarea lemnului.

cod anunț: 3955be5d0ac36038

10 noiembrie 2018 0:35

82 zile, 2 ore

Informații suplimentare

Telefon0742341151