angajam Sculer Matriter

Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...

Detalii anunț

De’Longhi este o companie italiană producătoare de aparate electrocasnice, lider global pe anumite segmente. Ne mândrim cu faptul că în România suntem într-o continuă creştere şi am crescut de la 300 angajaţi în 2012 la 2500 în prezent. Am adus proiecte noi, precum Braun sau Nescafe Dolce Gusto şi asta am reuşit-o cu oameni care împărtăşesc valori comune.

BENEFICII:

-Tichete de masă 15 lei/zi;
-Masă caldă asigurată în cantina din cadrul fabricii;
-Transport gratuit;
-Bonus de performanţă;
-Programe interne de dezvoltare profesională;
-Şanse reale de promovare internă.

RESPONSABILITĂŢI

-Participa la operatiile de reparatie in mod activ sub indrumarea sefului de echipa;
-Ajuta la manipularea matritelor;
-Participa la demontarea componentelor mecanice ale matritelor;
-Participa activ la demontarea si montarea suruburilor;
-Curata, lustruieste si ajusteaza la nivel de baza partile active ale matritelor de injectie;
-Executa diverse prelucrari mecanice cu scule de mana.

CERINŢE

-Absolvent Liceu/Şcoala Profesională cu profil tehnic,
-Abilitati tehnice
-Reactie rapida la schimbare;
-Capacitatea de a fi organizat la locul de munca;
-Disponibilitate de munca in 3 schimburi.

Asteptam CV-urile dvs pe adresa recrutare.ro@delonghigroup.com sau la sediul fabricii din Jucu.
Tel: 0364 137 345 / 0364 137 300.

cod anunț: 5105b5ac923c826d

25 octombrie 2018 17:22

Acest anunț a expirat

Informații suplimentare

Telefon0364 137 345