Manipulanti marfa – depozit placi ceramice

Raportează o problemă
Se procesează solicitarea, așteaptă te rog...
Acest anunț a expirat.

Detalii anunț

Sanex S.A. angajează în fabrica din Cluj-Napoca:

Manipulanti marfa(placi ceramice)

CĂUTĂM O PERSOANĂ CARE:
• Are experiență de muncă în fabrică de producție;
• Este o persoană harnică, serioasă și disciplinată;
• Este o persoană dinamică și un bun organizator.

PRINCIPALELE RESPONSABILITĂȚI:
• Manipularea in depozite si in/din mijloacele de transport a marfurilor care intra si ies din depozite;
• Pregatirea comenzilor de picking in vederea expedierii;
• Reorganizarea depozitului impreuna cu gestionarul cand este cazul;
• Verificarea vizuala a etichetelor.

CE OFERIM
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Muncă în schimburi;
• Tichete de masă de 15 lei/zi;
• Al 13-lea salariu
• Decontat abonament pe o linie din Cluj-Napoca
• Asistenta medicala gratuita si analize anuale
• Bonus de logistica

Așteptăm CV-urile la poarta fabricii SANEX în Cluj Napoca, str. Beiusului nr. 1 (langa Piata IRA Marasti, zona Expo) sau ne puteti contacta telefonic.

21 iunie 2018 11:54

Acest anunț a expirat

Listing ID 165b2b57c4b934e 306 total vizualizări, 1 azi

Informații suplimentare

LocalitateCluj-Napoca
StradaBeiusului nr. 1
Telefon0731777679